CNC Makineleri ;

CNC makinelerinin en hassas işleme parçalarından dış kaporta aksamlarına kadar iç – dış tüm yüzeylerini SİTRETT MX ile kolayca ve güvenle temizleyebilirsiniz. Çeşitli nedenlerle pas ve benzeri problemler oluşmuş CNC makinelirinde, makinenin hiçbir aksamına ve boyasına zarar vermeden etkin temizlik için SİTRETT MX gümüş veya altın ürününü kullanabilirsiniz. Eğer kirler çok inatçı ve yoğun ise altın ürün kullanmanız tavsiyemizdir.

Yoğun Ve İnatçı Yağların Bulunduğu Alanlar ;

Fabrikalarınızın veya üretim tesislerinizin beton – mozaik – mermer – fayans – epoksi yüzeylerinin üzerini kaplamış olan yağ – kir veya lekeler ne kadar inatçı olursa olsun, SİTRETT MX ile kolayca temizlenecek üstelik yüzey hiçbir zarar görmeyecektir. Bu yüzeylerde SİTRETT MX gümüş ürünümüz yeterli olmakla birlikte forklift ve kamyon lastik izleri için altın ürünümüzü tavsiye ederiz .

Paslanmaz Yüzeyler ;

Fabrikalarınızda bulunan tüm krom – paslanmaz yüzeylerin temizliğinde SİTRETT MX’in gücü sizleri şaşırtacak. Normalde krom ve paslanmaz yüzeylerin temizliği için özel ve pahalı temizlik ürünleri almak gerekirken, tüm yüzeylerin temizliğinde başarı gösteren SİTRETT MX krom yüzeylerin temizliğinde de çözüm ortağınız olacak. Uygulamadan sonra ıslak bezle yapacağınız durulama işlemi, yüzeylerin uzun süre parlak kalmasını sağlayacaktır. Bunun gibi yüzeylerde SİTRETT MX gümüş ürünümüzü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Karbon Kirleri ;

Yanmış yağlar, ısıtma borularından sızmış ve karbon haline gelmiş akıntılar SİTRETT MX ile son derece kolay temizlenebilir. SİTERTT MX yanıcı – parlayıcı – patlayıcı olmadığı için sıcak yüzeylere uygulunabilir ( SICAK ALÜMİNYÜM YÜZEYLER HARİÇ ). Bu alanların yoğunlaşmış yağ yanıklarının temizliğinde SİTRETT MX altın, hafif yağ yanıklarının temizliğinde ise SİTRETT MX gümüş ürünümüzü tavsiye ederiz.

 

 


UYGULAMA : Ahşap yüzeylerde , 1/50 Oranında (1 ürün 49 su ) seyrelterek
kullanılabilir. Bölgenin kir oranına göre ürün miktarı 1/ 25 veya 1/10 ölçüsüne göre artırılır veya su miktarı azaltılır. Ağda kusmalarını temizlemek için ürünü o bölgeye direkt püskürtünüz 2 dakika REAKSİYON için zaman tanıyıp bölgeyi siliniz. Yine de en iyi seyreltme oranı, bölgenizdeki su yapısından dolayı siz uygulayıcılar tarafından tespit edilmelidir.

Kullanım şekli ve uyarılar, ürünün yanında gelen kullanma kılavuzunda mevcuttur.