Halı, Kumaş ve Tekstil Ürünleri :

SİTRETT MX hayatımızın her alanında kullandığımız kumaş içerikli  yüzeylerde çok etkili bir temizlik ürünüdür.. Halı, koltuk vb. yüzeyler, perde, tül, tekstil, ve kumaşın girdiği her alanda temizlik ihtiyacınızı etkili ve kolay bir  şekilde karşılayacaktır. Uçak, tren, gemi, tır, otomobil, vb. araçların kumaş döşemelerinden, evlerinizde veya işyerleriniz de bulunan halı ve oturma gruplarına, pantolon – gömlek – elbise – önlük gibi günlük kullanım giysilerinden abiye – gelinlik gibi özel kıyafetlere kadar hayatınızda temas  ettiğiniz kumaş adına ne varsa SİTRETT MX ile tertemiz olacak.

Bu alanlarda, Pas, küf, çay – kahve – salça – yağ – zift – is – sakız – saç boyası – ağda – bant izi – nar – dut – kıyafetlerde  pantolon paçaları – tişört ve gömlek yakaları – kıyafetlerde oluşan rollon  lekesi vb. zorlu lekeler bundan böyle sizin için hiç problem olmayacak.

UYGULAMA : Bu lekeler veya üzerinde uğraşılmamış başka herhangi bir lekeyi çıkarmak için lekenin inatçılığına göre SİTRETT MX ürününü hiç seyreltmeden veya 1/10 arasında seyreltilmiş olarak lekeli bölgeye kullanınız.

Hatırlatma, kullanım şekli ve uyarılar, ürünün yanında gelen kullanma kılavuzunda mevcuttur.