Otomobil – Tır – Kamyon – Raylı Taşıt Temizliği:

Otomobil – tır – kamyon – otobüs – tren vagonu – metro ve metrobüs – yat – gemi – uçak – İş makinası vb. zorlu kirlere sahip ağır sanayi araçları, bu araçların hassas ve ağır temizlik isteyen tüm yüzeyleri. DETAYLI temizlik firmalarında bile çıkarılmakta zorlanılan kirleri, döşemelerdeki MUMlaşmış lekeleri, Motor bloku üzerinde bulunan ağır yağları SİTRETT MX kolayca SÖKER…

UYGULAMA : SİTRETT MX ürününü kirin yoğunluğuna göre direkt uygulayabilir veya 1/10 oranına kadar seyreltebilirsiniz. Döşemelere 1/10 oranında seyreltilmiş SİTRETT MX ürününü  püskürttükten sonra birkaç dakika reaksiyon süresi tanıyıp ıslak ve temiz bezle durulayınız… Lekenin yoğunluğuna göre seyreltme oranını artırabilir veya düşürebilirsiniz. Motor bloku için 1/1 seyreltilmiş veya seyreltilmemiş saf ürünü , üzerine püskürtün ve birkaç dakika REAKSİYON süresi tanıyıp  durulayınız.. SICAK zemine uygulamalarda daha etkin sonuç elde edebilirsiniz. Aracın cam suyu bidonuna 1 ile 3 kapak oranında karıştırabilirsiniz. Sinek ölüleri ve benzer kirlerin kolayca çıktığını göreceksiniz. Kaporta aksamının temizliğinde de kullanılabilir.

Hatırlatma:

Araçların nikelaj kaplamaları vb. parlak yüzeylerinde 1/3 seyreltilmesi tavsiye edilir. Kalitesiz kaplamalarda kararma veya kalkma oluşturabilir. Kullanım şekli ve uyarılar, ürünün yanında gelen kullanma kılavuzunda mevcuttur.