Yosun Temizliği ;

Bol yağış olan bölgelerde sıkça karşılaşılan, zemin ayırt etmeksizin her yeri kaplayan doğal yosunlar bazen can sıkıcı olabilir. Dünya’nın en gelişmiş yosun temizleyicileri günlerce uğraş gerektiren bir çalışma neticesinde yosunları ortadan kaldırabilirken, SİTRETT MX ürünleri her yüzeyden sadece 6 dakika içerisinde tüm yosunları temizlemektedir. Bu arada yüzeylere hiçbir zarar vermemesi SİTRETT MX markasının Dünya’ca bilinen özelliklerindendir. Yosun temizliğinde tavsiyemiz gümüş ürünlerimizin  kullanılmasıdır.

 

Ahşap Temizliği ;

Yağ – İs – Kir – Pas gibi yıpratıcı ve kirletici unsurlara maruz kalan ahşaplar zamanla sizi etkileyen çekiciliğini kaybeder. Hatta bazı ahşaplar bu kirleri içine emerek hapseder ve ne kadar uğraşılsa da tatmin edici bir temizlik elde edilemez. Tabi bunlar elinizde SİTRETT MX ürünü yoksa geçerlidir. SİTRETT MX ile ahşapların cilâsına veya özüne zarar vermeden etkili temizliğe ulaşmak çok kolaydır. Ahşap temizliğinde tavsiyemiz gümüş ürünlerimizin  kullanılmasıdır.

Yağı Suya Karıştırmış Radyatör – Eşanjör Ve Motor İçi Temizliği ;

Hangi nedenle olursa olsun yağı ve suyu birbirine karıştırmış otomobil, minibüs, kamyon, tır, gemi motorları ve sanayi makinelerinin plakalı eşanjörleri bundan böyle daha uzun süre kullanılabilecek. Çünkü SİTRETT MX’in güçlü temizliği ile bu parçaları sökmeye – değiştirmeye gerek kalmadan ve ne kadar hassas olursa olsun plaklarına – oringlerine – contalarına – hortumlarına zarar vermeden kurtarmak mümkün. Bu alanların temizliğinde SİTRETT MX RADYATÖR TEMİZLEYİCİ ürünümüzün kullanımını tavsiye ediyoruz.

Motosiklet Temizlik Çözümleri ;

Motosiklet Tutkunlarının sorunlarına SİTRETT MX’den benzersiz çözüm. Motosikletinizin üzerine yapışan sinek kalıntıları, oringli veya oringsiz zincir temizliği, motor bloğundan & ön amortisör körüğünden sızan yağ kalıntıları, sararmış sinyal ve farların temizliğinde SİTRETT MX vazgeçilmeziniz olacak.

Oringli zincir temizliğinde mükemmel sonuç veren SİTRETT MX aynı zamanda oringlerin şişmesine & zincir değişimine gerek kalmadan zamandan ve masraftan tasarruf etmenizi sağlar. Üstelik motorunuzdan kıyafetlerinize sıçramış yağların temizliğinde de SİTRETT MX’i güvenle kullanabilirsiniz. Bu alan için SİTRETT MX gümüş ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Boya Veya Kaplama Öncesi Yağ Alma Üniteleri ;

Üretim tesislerinin büyük problemlerinden biri de ürettikleri parçaların boya öncesi yağ temizliğidir. Yüzeylerden yağ ne kadar etkili alınabilirse, uygulanacak boya o kadar sağlam ve kaliteli olacaktır. SİTRETT MX alevlenmeyen yapısıyla ve muhteşem yağ alma gücüyle ister daldırma ister makine ile püskürtme şeklinde uygulanabilir. Parçaların yüzeyinde bulunan yağları çok hızlı çözer, tehlikesiz ve ekonomik uygulama imkanı sağlar. Bu alanda SİTERTTT MX altın ürünümüzü kullanabilirsiniz.

 

UYGULAMA : Bu lekeler için uygun seyreltme oranı 1 / 25 tir.. (1 ürün 24 Su) Kir veya lekenin yoğunluğuna veya inatçılığına göre 1/10 – veya 1/1 yine netice alınmaz ise, direkt uygulama seçenekleri sırasıyla denenmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken husus temizlenecek yüzeyin silinebilir özellikte olmasıdır.

Kullanım şekli ve uyarılar, ürünün yanında gelen kullanma kılavuzunda mevcuttur.