Sayın kullanıcımız ;
SİTRETT MX bu ülkeye gönül vermiş bir ekip tarafından geliştirilen, Dünya’nın en güçlü temizlik ürünü olma yolunda hızla ilerleyen, alanında yabancı ürünleri gölgede bırakan , Türkiye’nin Yerli ve Milli gururu olmayı hak eden temizlik ürünüdür. Bu alanda 6 yıl Ar-Ge sürecinin ardından 1 yıl boyunca test aşamasına tabi tutulan SİTRETT MX, en güçlü olduğu kanaatine varıldığı zaman piyasaya sunulmuştur. Piyasada kullanıcılarını son derece memnun etmeyi başaran bir üründür.

Sayın kullanıcımız ;

Ürünlerimiz sektörel olarak MX1 ev kullanıcıları için , MX3 Genel kullanıcı için , MX5 ise ağır sanayi kullanıcıları için ayrılmıştır. Her serinin Kendi içinde altın ve gümüş rengi mevcuttur. Bu renklerde altın olan Gümüş olana nazaran daha güçlü ve konsantre olduğunu belirtmektedir.
gümüş olan ürün normal bir kullanıcının her işini görecek güçte genel temizlik ürünüdür. Altın ise konsantrasyon olarak daha yoğun, daha fazla seyreltilebilir, Çok daha zorlu lekeler için ( örneğin ağır sanayi vb.) kullanılacak üründür.

Ürünümüz dermatolojik testlerde kendini kanıtlamış olup insanlara herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Piyasadaki en etkili ürün olması iddiasına rağmen canlılar ve doğa için zararsızdır.

Amacımız sadece zengin insanlara ulaşmak değil. Amacımız tüm dünya ülkelerindeki insanlar için güzel bir hizmet verip işimizin en iyisini yapmak olduğundan dolayı ürünlerimizin fiyatı gayet uygun tutulmuştur.

Sayın kullanıcımız ;

M ; Mükemmel,
X  ; Çarpı işareti,
Örneğin;
MX3 mükemmel çarpı 3 – MX5 mükemmel çarpı 5 şeklindedir.

Sayın kullanıcımız ; Ürünümüzün İsmi Osmanlıca Türkçesi SİTR kelimesinden gelmektedir. . Osmanlıca Türkçesinde SİTR kelimesi “kötü şeyleri gizlemek-yok etmek, perdelemek ve ortadan kaldırmak” anlamında kullanılmaktadır. Son kısmında bulunan ETT ise “Etkili Temizlik Teknolojisi” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır.

Peki neden böyle bir kelime seçildi.
Çünkü SİTRETT MX ürünü, Dünya markası olmayı hedefliyor. Bu sebeple Google tarafından çok tanınmayan, .com – .net adresleri boş olan, diğer ülkelerin (.) uzantıları da boş olan, ve tescil edilmemiş bir markaya ihtiyaç vardı. O sebeple bilinen bir kelime kullanılamazdı. Ancak bir kelime türetmek suretiyle yapılabilirdi.
Manevi bir isim koyamazdık çünkü bayanlar tuvalette banyoda kullanabiliyor, sanayide ambalaj yerlerde bırakılabiliyordu.
Bir Türk büyüğünün adını koysak, Koskoca Kılıçarslan’ı temizlikçi mi yaptınız diyecektiniz.

Bu güzel ürünümüzün üretiminde her adıma büyük özen gösterilmiştir. Umuyoruz ki ülkemizin Yerli ve Milli gururu olacak bir ürün geliştirdik.