Pzt - Cuma: 08:00 - 18:30

Bulaşık Makinesi Koku Giderici

Teknolojimiz

7 Üniversite’nin ortak olduğu İnnopark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde AR-GE çalışmaları tamamlanan SİTRETT MX ürünleri, Türkiye Cumhuriyeti Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen TEKNOLOJİK ÜRÜN DENEYİM BELGESİ sahibidir.

Türkiye TSE, Almanya TUV, Rusya SGR HİJYEN, Biyoparçalanır, Antialerjik, İSO, GMP, Toksik Değildir gibi Dünya standartlarında belgelere sahiptir. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Malzeme Ofisi Teknolojik Ürünler kataloğunda yer almaktadır. Bu kalite insana ve doğaya verdiğimiz değerin en açık göstergesidir.

Neden SİTRETT MX Ürünleri?

Ar-Ge
7 üniversite'nin ortak olduğu İNNOPARK teknoloji geliştirme bölgesinde bulunan laboratuvarlarımızda, alanında uzman ar-ge ekibimizle savunma sanayi, endüstriyel alanlar, ev ve oto grubu gibi hayatın her alanı için ürünler geliştiriyoruz.
Teknoloji
Türkiye Cumhuriyeti Teknoloji Bakanlığı Teknolojik Ürün Deneyim Belgesine sahip temizlik ürünleri üretiyoruz. Tüm ürünlerimizde yüksek teknoloji içeren çözümler sunmayı hedefleyen İNNOPARK TEKNOPARK BİYOTEKNOLOJİ firmasıyız.
Ekosistem
Temizlik ve Hijyen sektöründe, doğaya, insana, maddeye zarar vermeyen ürün grubumuzla SİTRETT MX ekosistemini kuruyoruz. Sektörün tüm ürünlerini hayatın her alanını kuşatan farklı bir anlayış ile yeniden dizayn ediyoruz.

Neden SİTRETT MX Ürünleri?

Tasarruf
Kirlenmişlikten kaynaklı yıpranmalar, sahip olduğunuz eşyaları yeniden satın almanızı gerektirmesin. Yeterli temizliği sağlayamadığınız eşyalar çabucak bozulmasın. Yıkama işlemleri malzemenin ömrünü kısaltmasın. SİTRETT MX teknolojisi ile tasarruf edin.
Sağlık
SİTRETT MX ürünleri ANTİALERJİK özelliğe ve zararsızlık belgelerine sahiptir. Hiç şüphesiz en önemli konu sağlık. Temizleyicilere temas etmek, onları solumak, temizleyicilerin kullandığımız eşyalar üzerinde bıraktığı kalıntılar sağlığınızı tehdit etmesin istiyoruz.
Anne & Bebek
Bebeklerimizin narin tenlerinin temas edeceği yüzeyleri, ellerine ve ağızlarına alacakları oyuncakları, zararlı her şeyden temizlemek. Bu önemli görev için Anneler'in yardımcısı, çocuklarımızın kahramanı SİTRETT MX ürünlerini geliştiriyoruz.

Neden SİTRETT MX Ürünleri?

Doğa
Problemlerinizi çözecek çok güçlü temizleyiciler istediğinizi biliyoruz. Bu gücü sunarken, yeşil temizlik olgusundan vazgeçmeden, doğaya ve sucul hayata zarar vermeyen yüksek teknoloji BİYOPARÇALANIR ürünler geliştiriyoruz.
Zararsızlık
Kirlenmişliği ortadan kaldırmak için teknolojinin gücünü kullandık. Böylece SİTRETT MX ürünlerinin, kabullenilmiş kirler üzerinde bile yüksek etkili sonuçlara, kullanıcıya, kullanılan yüzeye ve çevreye zarar vermeden ulaşmasını hedefliyoruz.
Hayvan Dostlar
Sadık dostlarımız evcil hayvanlar ile paylaştığımız yaşam alanları, hayvanlarımızın vücut hijyeni ve benzeri yıkama işlemleri konusunda antialerjik temizlik ve hijyen ürünlerimizle tüm hayvan dostlarımızın ve sahiplerinin vazgeçilmezi olmak istiyoruz.

Neden SİTRETT MX Ürünleri?

Etkinlik
Kirli veya lekeli bir eşyayı kullanmak istemediğinizi biliyoruz. Bunun için TEKNOLOJİ'nin gücünden faydalanarak çok güçlü ve zararsız ürünler geliştiriyoruz. SİTRETT MX ürünlerini, sizi şaşırtacak kadar yüksek etkinlikte üretiyoruz.
Sürdürülebilirlik
Bir ekosistem inşa etmenin en önemli yönü sürdürülebilir olmasıdır. Ürünlerimizi geliştirirken, ne şekilde satılacağı, uzun süre kullanılacağı, üretim esnasında veya kullanım sonunda Dünya'mızın kısıtlı kaynaklarına etkisi konularına büyük önem veriyoruz.
İsraf
Kumaş, metal, ahşap, taş veya benzeri her türlü malzemenin yıkama esnasında zarar görmemesini sağlamak, yeniden kullanabilmenin önünü açmak, daha uzun süre kullanabilmek, daha hızlı temizlemek. Zaman dahil hiçbir şey israf olmasın istiyoruz.

Diğer Kullanım Bilgileri

Daha Temiz Bulaşıklar

Daha Temiz Bulaşıklar

Bulaşık makinesinde oluşan mantar, bakteri ve türevlerini yok ettiği için bulaşıkların daha temiz yıkanmasını sağlar.
Kalıntı Bırakmaz

Kalıntı Bırakmaz

Bulaşık makinesinde biriken yiyecek artıklarını, yağları ve diğer kirleri etkili bir şekilde çözer ve bulaşıkların daha temiz olmasını sağlar.
Mantar & Bakteri

Mantar & Bakteri

Bulaşık makinelerindeki nemli ve sıcak ortamın yol açtığı bakteri ve küf türevlerini ortadan kaldırarak tekrar oluşmasını engeller.
Hijyenik Ortam

Hijyenik Ortam

Bulaşık makinesinin iç aksamlarını temizler ve hijyenik bir ortam oluşmasını sağlar.
Mutlu İnsanlar

Mutlu İnsanlar

Daha temiz, ferah kokan bulaşıklar ile herksin mutluluğuna mutluluk katarak yola devam ediyoruz.
İç Aksamları Temizler

İç Aksamları Temizler

Bulaşık makinelerinin iç aksamlarında oluşmuş kalıntı, yağlar ve bakteri türevlerini temizleyerek iç hatların temiz kalmasını sağlar.

BELGELERİMİZ

ÜRÜN BELGELERİMİZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

HİDROJEN KUVVETİ

Bazik

PH DEĞERİ

12 – 13

RENK

Açık Sarı

KİR GECİKTİRME

Var

YANICILIK

Yanmaz

SÖNDÜRÜCÜLÜK

Yağ Yangınlarını Söndürür

TAŞIMA TEHLİKE SINIRI

Tehlikesiz

YAĞLAMA

Yağlama Yapmaz

KOKU

Karakteristik Rahatsız Etmeyen Hafif

PARFÜM

Yok

YOĞUNLUK

1.1

KAYNAMA DERECESİ

97

DONMA DERECESİ

-10

GAZ ÇIKARMA

Gaz Çıkarmaz

TOKSİTİTE

Toksik Değil

ALERJİK REAKSİYON

Alerjik Değil

KÖPÜK

Dengeli Köpük

CİLA

Var

BOYA KORUMA

Var

UÇUCULUK

Su ile Aynı Karakterde

BUHARLAŞMA

Su ile Aynı Karakterde

KİMYASAL YAPI

Su Bazlı

ZARARLI KİMYASAL

İçermez / TUV

HAYVANSAL GİRDİ

İçermez

SİTRETT MX Hakkında İnsanlar Ne Düşünüyor?

SİTRETT MX Kullanımı

Sizden Gelenler

SİTRETT MX

Ambalaj Boyutları

700 g
700 g
700 g sprey ambalaj / Koli içinde 12 adet / Palet'te 70 koli (840 adet)
5 kg
5 kg
5 kg bidon / Koli içinde 4 adet / Palet'te 50 koli (200 adet)
30 kg
30 kg
30 kg contalı kapaklı bidon / Palet'te 27 adet
1,100 kg IBS
1,100 kg IBS
1,100 kg IBC tank / 20 inc konteyner 10 adet IBC / 40 inc konteyner 21 adet IBC

Sık Sorulan Sorular

Evet, Bulaşık Makinesi Koku Giderici ürünümüz özel formülasyonu sayesinde etkili bir şekilde kötü kokuların tamamının oluşumunu, oluşmuş olan kokuların giderilmesini sağlar.

Ürünü boş bir bulaşık makinesinin sabun haznesine ve gider kanallarının etrafına dökün ve çalıştırın. Makine yıkamayı bitirdikten sonra işlem tamam. Düzenli kullanım, kötü kokuların önlenmesine ve ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Bulaşık Makinesi Koku Giderici ürünümüz özel formüle edilmiş ve etkili sonuçlar için özenle tasarlanmış bir üründür. Doğal içeriklere sahip değildir, kimyasal bir üründür ancak tamamen zararsızdır.

Hayır, Bulaşık Makinesi Koku Giderici ürünümüz bulaşıkların temizliği için değil, sadece bulaşık makinesinde oluşan kötü kokuların giderilmesi için tasarlanmıştır.

Bulaşık Makinesi Koku Giderici ürünü, bulaşık makinesinin alt kısmındaki gider kanallarına  ve sabun haznesine dökülmesi gereken bir üründür. Ürünün talimatlarına göre doğru yere yerleştirmeniz önemlidir.

Evet, Bulaşık Makinesi Koku Giderici ürünümüz, etkili sonuçlar elde etmek için özel olarak formüle edilmiş kimyasal içeren bir üründür.

Bulaşık Makinesi Koku Giderici ürünümüz, kötü kokuların giderilmesi için etkili sonuçlar sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ancak, çevre dostu politikalarımız kapsamında, ürünlerimizin çevreye minimum zararlı etkiyle üretilmesine özen göstermekteyiz.

Hayır, Bulaşık Makinesi Koku Giderici ürünümüz, bulaşık makinesinin içinde kalıntı bırakmaz. Düzenli kullanımda bulaşık makinesinin içini temizler ve kötü kokuların önüne geçer.

Evet, Bulaşık Makinesi Koku Giderici ürünümüz, içerdiği özel formül sayesinde bakterilerin oluşacağı ortamları ve bakterileri engelleyerek kötü kokuların ve hijyenik olmayan koşulların önüne geçer.

MARKALARIMIZ

ÜRÜN MARKALARIMIZ

MARKA KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

 
DEĞERLER
PH Değeri 12-13 11-12 10-11 12-15
Yoğunluk 1,0 - 1,1 1,0 - 1,05 0,9 - 1,0 1,0 - 1,1
Konsantrasyon
Etkinlik
Belgelendirme
Zararsızlık %99 %80 %60 %100
Sağlık %99 %80 %60 %100
Teknolojik Ürün Belgesi X X
Nano Teknoloji X X
Biyoteknoloji X X
Vegan X X X
Sınıf Premium Orta-Üst Orta Premium
Dermatoloji
Endüstri X

ÜRÜN KARŞILAŞTIRMASI

ENDÜSTRİYEL
ENDÜSTRİYEL
SİTRETT MX ENDÜSTRİYEL ürünü %100 konsantre ve güce sahiptir. %100 seyreltilebilirlik sayesinde bir kapak ENDÜSTRİYEL genel temizlik ürününü 10 bardak su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.
Konsantrasyon 100%
Güç 100%
Zararsızlık 80%
Doğrudan Kullanım 60%
Maliyet Avantajı 100%
Belgelendirme 90%
PREMİUM
PREMİUM
SİTRETT MX PREMİUM ürünü %75 konsantre ve %85 güce sahiptir. %75 seyreltme oranı sayesinde bir kapak PREMİUM genel temizlik ürününü 5 bardak su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.
Konsantrasyon 75%
Güç 85%
Zararsızlık 90%
Doğrudan Kullanım 95%
Maliyet Avantajı 70%
Belgelendirme 100%
PRO
PRO
SİTRETT MX PRO ürünü %50 konsantre ve %75 güce sahiptir. %50 seyreltme oranı sayesinde bir kapak PRO genel temizlik ürününü 1 bardak su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.
Konsantrasyon 50%
Güç 75%
Zararsızlık 100%
Doğrudan Kullanım 100%
Maliyet Avantajı 80%
Belgelendirme 100%
SİTRETT MX

Alternatif Ürünler

SİTRETT Mx Dışında Tercih Edebileceğiniz Ürünlerimiz

İncelemekte olduğunuz SİTRETT MX BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ ürünün yerine daha uygun fiyata NE’ZORU BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ ürününü tercih edebilirsiniz.
SİTRETT MX markalı ürün ile NE’ZORU markalı ürün arasında bir miktar kalite farkı olacağını, incelediğiniz üründe bulunan bazı belgelerin hesaplı üründe bulunmayabileceğini lütfen unutmayınız.

İncelemekte olduğunuz SİTRETT MX BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ ürünün yerine en uygun fiyatlı SİTRESSON BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ ürününü tercih edebilirsiniz.
SİTRETT MX Markalı ürün ile SİTRESSON markalı ürün arasında ciddi kalite farkları olacağını, incelediğiniz üründe bulunan belgelerin hiçbirinin bu üründe olmayacağını lütfen unutmayınız.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sevgili kullanıcılarımız SİTRETT MX ürünlerin den satın almak için tıklayınız.
SİTRETT MX BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ 700 G

SİTRETT MX BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ 700 G

SİTRETT MX BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ 5 KG

SİTRETT MX BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ 5 KG

SİTRETT MX BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ 30 KG

SİTRETT MX BULAŞIK MAKİNESİ KOKU GİDERİCİ 30 KG

7 Üniversite’nin ortak olduğu İnnopark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde AR-GE çalışmaları tamamlanan SİTRETT MX ürünleri, Türkiye Cumhuriyeti Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen TEKNOLOJİK ÜRÜN DENEYİM BELGESİ sahibidir.

BİZİ TAKİP ET

İletişim Bilgileri

BAYİMİZ OL