Pzt - Cuma: 08:00 - 18:30

Profesyonel Çok Amaçlı Temizleyici Pro

Teknolojimiz

7 Üniversite’nin ortak olduğu İnnopark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde AR-GE çalışmaları tamamlanan SİTRETT MX ürünleri, Türkiye Cumhuriyeti Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen TEKNOLOJİK ÜRÜN DENEYİM BELGESİ sahibidir.

Türkiye TSE, Almanya TUV, Rusya SGR HİJYEN, Biyoparçalanır, Antialerjik, İSO, GMP, Toksik Değildir gibi Dünya standartlarında belgelere sahiptir. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Malzeme Ofisi Teknolojik Ürünler kataloğunda yer almaktadır. Bu kalite insana ve doğaya verdiğimiz değerin en açık göstergesidir.

Neden SİTRETT MX Ürünleri?

Ar-Ge
7 üniversite'nin ortak olduğu İNNOPARK teknoloji geliştirme bölgesinde bulunan laboratuvarlarımızda, alanında uzman ar-ge ekibimizle savunma sanayi, endüstriyel alanlar, ev ve oto grubu gibi hayatın her alanı için ürünler geliştiriyoruz.
Teknoloji
Türkiye Cumhuriyeti Teknoloji Bakanlığı Teknolojik Ürün Deneyim Belgesine sahip temizlik ürünleri üretiyoruz. Tüm ürünlerimizde yüksek teknoloji içeren çözümler sunmayı hedefleyen İNNOPARK TEKNOPARK BİYOTEKNOLOJİ firmasıyız.
Ekosistem
Temizlik ve Hijyen sektöründe, doğaya, insana, maddeye zarar vermeyen ürün grubumuzla SİTRETT MX ekosistemini kuruyoruz. Sektörün tüm ürünlerini hayatın her alanını kuşatan farklı bir anlayış ile yeniden dizayn ediyoruz.

Neden SİTRETT MX Ürünleri?

Tasarruf
Kirlenmişlikten kaynaklı yıpranmalar, sahip olduğunuz eşyaları yeniden satın almanızı gerektirmesin. Yeterli temizliği sağlayamadığınız eşyalar çabucak bozulmasın. Yıkama işlemleri malzemenin ömrünü kısaltmasın. SİTRETT MX teknolojisi ile tasarruf edin.
Sağlık
SİTRETT MX ürünleri ANTİALERJİK özelliğe ve zararsızlık belgelerine sahiptir. Hiç şüphesiz en önemli konu sağlık. Temizleyicilere temas etmek, onları solumak, temizleyicilerin kullandığımız eşyalar üzerinde bıraktığı kalıntılar sağlığınızı tehdit etmesin istiyoruz.
Anne & Bebek
Bebeklerimizin narin tenlerinin temas edeceği yüzeyleri, ellerine ve ağızlarına alacakları oyuncakları, zararlı her şeyden temizlemek. Bu önemli görev için Anneler'in yardımcısı, çocuklarımızın kahramanı SİTRETT MX ürünlerini geliştiriyoruz.

Neden SİTRETT MX Ürünleri?

Doğa
Problemlerinizi çözecek çok güçlü temizleyiciler istediğinizi biliyoruz. Bu gücü sunarken, yeşil temizlik olgusundan vazgeçmeden, doğaya ve sucul hayata zarar vermeyen yüksek teknoloji BİYOPARÇALANIR ürünler geliştiriyoruz.
Zararsızlık
Kirlenmişliği ortadan kaldırmak için teknolojinin gücünü kullandık. Böylece SİTRETT MX ürünlerinin, kabullenilmiş kirler üzerinde bile yüksek etkili sonuçlara, kullanıcıya, kullanılan yüzeye ve çevreye zarar vermeden ulaşmasını hedefliyoruz.
Hayvan Dostlar
Sadık dostlarımız evcil hayvanlar ile paylaştığımız yaşam alanları, hayvanlarımızın vücut hijyeni ve benzeri yıkama işlemleri konusunda antialerjik temizlik ve hijyen ürünlerimizle tüm hayvan dostlarımızın ve sahiplerinin vazgeçilmezi olmak istiyoruz.

Neden SİTRETT MX Ürünleri?

Etkinlik
Kirli veya lekeli bir eşyayı kullanmak istemediğinizi biliyoruz. Bunun için TEKNOLOJİ'nin gücünden faydalanarak çok güçlü ve zararsız ürünler geliştiriyoruz. SİTRETT MX ürünlerini, sizi şaşırtacak kadar yüksek etkinlikte üretiyoruz.
Sürdürülebilirlik
Bir ekosistem inşa etmenin en önemli yönü sürdürülebilir olmasıdır. Ürünlerimizi geliştirirken, ne şekilde satılacağı, uzun süre kullanılacağı, üretim esnasında veya kullanım sonunda Dünya'mızın kısıtlı kaynaklarına etkisi konularına büyük önem veriyoruz.
İsraf
Kumaş, metal, ahşap, taş veya benzeri her türlü malzemenin yıkama esnasında zarar görmemesini sağlamak, yeniden kullanabilmenin önünü açmak, daha uzun süre kullanabilmek, daha hızlı temizlemek. Zaman dahil hiçbir şey israf olmasın istiyoruz.

Diğer Kullanım Alanları

Temizler Kirlenme Geciktirir

Temizler Kirlenme Geciktirir

Sadece temizlemek çok klasik kalırdı. Geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde yeniden kirlenmesini geciktiriyor, kötü koku üretmesini engelliyoruz.
Ağır Sanayi Temizliği

Ağır Sanayi Temizliği

Ağır sanayi yağ sökücü çözümleri, yağ alma solüsyonları, ultrasonik temizleme ihtiyaçlarını karşılar. SİTRETT MX Temizleyici hızlı ve derinlemesine temizler zarar vermez.
Endüstriyel Mutfaklar

Endüstriyel Mutfaklar

Krom, mermer, epoksi ve türevleri, sıcak – soğuk yüzeyler, karbon – is – yağ ve başka kirler. SİTRETT MX Temizleyici hızlı ve derinlemesine temizler zarar vermez.
Otomobil Servisleri

Otomobil Servisleri

Yağ, kir, is, karbon ve daha fazlası. SİTRETT MX PRO Çok Amaçlı Temizleyici tüm yüzeyler ve kirler üzerinde (kireç hariç) ortalamanın üzerinde başarıya sahiptir.
Araçlar İçin Tek Başına

Araçlar İçin Tek Başına

Her alana özel ürünlerimiz elbette daha başarılı olsa da, araçlarınızın iç dış tüm problemleri için SİTRETT MX PRO Çok Amaçlı Temizleyici tek başına yeterli olabilir.
Mantar & Küf

Mantar & Küf

Rutubetli tüm ortamlar, banyo tavanları, klima petekleri, mobilya arkaları ve aklınıza neresi gelirse. SİTRETT MX PRO Çok Amaçlı ürün ile sıradan bir temizleyicinin ötesine ulaşın.

BELGELERİMİZ

ÜRÜN BELGELERİMİZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

HİDROJEN KUVVETİ

Bazik

PH DEĞERİ

12 – 13

RENK

Açık Sarı

KİR GECİKTİRME

Var

YANICILIK

Yanmaz

SÖNDÜRÜCÜLÜK

Yağ Yangınlarını Söndürür

TAŞIMA TEHLİKE SINIRI

Tehlikesiz

YAĞLAMA

Yağlama Yapmaz

KOKU

Karakteristik Rahatsız Etmeyen Hafif

PARFÜM

Yok

YOĞUNLUK

1.1

KAYNAMA DERECESİ

97

DONMA DERECESİ

-10

GAZ ÇIKARMA

Gaz Çıkarmaz

TOKSİTİTE

Toksik Değil

ALERJİK REAKSİYON

Alerjik Değil

KÖPÜK

Dengeli Köpük

CİLA

Var

BOYA KORUMA

Var

UÇUCULUK

Su ile Aynı Karakterde

BUHARLAŞMA

Su ile Aynı Karakterde

KİMYASAL YAPI

Su Bazlı

ZARARLI KİMYASAL

İçermez / TUV

HAYVANSAL GİRDİ

İçermez

SİTRETT MX Hakkında İnsanlar Ne Düşünüyor?

SİTRETT MX Kullanımı

Sizden Gelenler

SİTRETT MX

Ambalaj Boyutları

700 g
700 g
700 g sprey ambalaj / Koli içinde 12 adet / Palet'te 70 koli (840 adet)
5 kg
5 kg
5 kg bidon / Koli içinde 4 adet / Palet'te 50 koli (200 adet)
30 kg
30 kg
30 kg contalı kapaklı bidon / Palet'te 27 adet
1,100 kg IBS
1,100 kg IBS
1,100 kg IBC tank / 20 inc konteyner 10 adet IBC / 40 inc konteyner 21 adet IBC

Sık Sorulan Sorular

Markamız % 100 yerlidir. SİTR ETT MX olarak kodlanmıştır. SİTR eski Türkçe’de kötü ve çirkin şeyleri gizlemek, görünür olmaktan çıkarmak anlamlarına gelir. ETT Etkili Temizlik Teknolojilerinin baş harflerinden oluşmaktadır. MX ise Mükemmel çarpı anlamı taşır.

SİTRETT MX ürünler içinde zararlı kimyasallar kullanılmaz. Zararlı kimyasallar  içermediğine dair Almanya TUV,  ve ayrıca Rusya SGR hijyen, Türkiye TSE ve Biyoparçalanır belgelerine sahiptir.

Şu an Devlet Malzeme Ofisi Teknolojik Ürünler Kataloğunda satılmaktadır. Ayrıca tüm online pazar yerlerinde satışı vardır. Sektörlere göre satış kanallarında yayılmaktadır. Distribütörlük – Bayilik – Satış Temsilciliği kanalları ile tüm Dünya’da yayılmaktadır.

Hırdavat Sektörü – Oto Aksesuar Sektörü – Petrol İstasyonları Marketleri – Pet-Shop Sektörü – Eczane Sektörü – Av & Outdoor Sektörü – Endüstriyel Temizleyici Ürünler Sektörü –  Horeca Sektörü – Oto Yıkama Sektörü – Halı Yıkama Sektörü v.b. sektörlerde bayilik ve distribütörlükler verilmektedir.

AR-GE + saha testleri ve 3 yıllık aktif saha satışı ile 5. yılını doldurmaktadır.

Ambalajlar ürün sınıfını belirlemektedir. Gümüş PRO – Altın PREMİUM – Mavi ENDÜSTRİYEL ürün grubunu temsil eder.

Evet yurtdışı satışımız var. Almanya, Danimarka, Belçika, İsveç,  Hollanda,  Qatar ülkelerine ürün satmaktayız.  150 ülkede  Distribütörler edinmek suretiyle yayılma planımız var.  Gelen Distribütörlük talepleri içinden sektörümüzde aktif ve yaygın ağı olan firmaları hedeflemekteyiz.

e-ticaret sitemiz mevcuttur.  www.sitrettonline.com linkinden ulaşabilirsiniz.

Üretim yerimiz Konya İnnopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi merkezlidir.

Ülkeler ve şehirler için Sektör Distribütörlükleri veya İl Bayilikleri vermekteyiz.

Bize ulaşmak çok kolay :).  0 850 840 97 65 nolu kurumsal hattımız – 0 542 847 92 54 nolu whatsapp destek hattımız, destek@sitrett.com mail adresimiz  veya tüm sosyal medya kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz 7 Üniversite’nin ortak olduğu İnnopark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde geliştirilmiş ve Teknoloji Bakanlığı Teknolojik Ürün Belgesi sahibidir.

Çalışanlarımızın iş verimliliğine ve sosyal yaşam kalitelerine çok değer veriyoruz. O sebeple Pazartesi’den Cuma’ya çalışıyoruz. Hafta sonu yazdığınız mesajlarınıza Pazartesi hızlıca cevap verilecektir.

Yurtdışında birden fazla ülkede ürünlerimiz satılmaktadır. Bu sayı gün geçtikçe arttığı için  hangi ülkelerde ürün bulabilirsiniz destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Sadece konsantre ürün satmıyoruz, SİTRESSON markamız ile konsantre olmayan ürünler de satmaktayız.   SİTRETT MX  ve NE’ZORU markalı ürünlerimizin hepsi konsantredir. Çünkü İSRAF ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK konularına duyarlı bir Startup Teknoloji şirketi olarak, böylece daha az ambalaj, daha az plastik, daha az hammadde tüketimi olsun, Dünya’mız daha uzun süre kendi kendine yetebilsin istiyoruz.

MARKALARIMIZ

ÜRÜN MARKALARIMIZ

MARKA KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

 
DEĞERLER
PH Değeri 12-13 11-12 10-11 12-15
Yoğunluk 1,0 - 1,1 1,0 - 1,05 0,9 - 1,0 1,0 - 1,1
Konsantrasyon
Etkinlik
Belgelendirme
Zararsızlık %99 %80 %60 %100
Sağlık %99 %80 %60 %100
Teknolojik Ürün Belgesi X X
Nano Teknoloji X X
Biyoteknoloji X X
Vegan X X X
Sınıf Premium Orta-Üst Orta Premium
Dermatoloji
Endüstri X

ÜRÜN KARŞILAŞTIRMASI

ENDÜSTRİYEL
ENDÜSTRİYEL
SİTRETT MX ENDÜSTRİYEL ürünü %100 konsantre ve güce sahiptir. %100 seyreltilebilirlik sayesinde bir kapak ENDÜSTRİYEL genel temizlik ürününü 10 bardak su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.
Konsantrasyon 100%
Güç 100%
Zararsızlık 80%
Doğrudan Kullanım 60%
Maliyet Avantajı 100%
Belgelendirme 90%
PREMİUM
PREMİUM
SİTRETT MX PREMİUM ürünü %75 konsantre ve %85 güce sahiptir. %75 seyreltme oranı sayesinde bir kapak PREMİUM genel temizlik ürününü 5 bardak su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.
Konsantrasyon 75%
Güç 85%
Zararsızlık 90%
Doğrudan Kullanım 95%
Maliyet Avantajı 70%
Belgelendirme 100%
PRO
PRO
SİTRETT MX PRO ürünü %50 konsantre ve %75 güce sahiptir. %50 seyreltme oranı sayesinde bir kapak PRO genel temizlik ürününü 1 bardak su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz.
Konsantrasyon 50%
Güç 75%
Zararsızlık 100%
Doğrudan Kullanım 100%
Maliyet Avantajı 80%
Belgelendirme 100%
SİTRETT MX

Alternatif Ürünler

SİTRETT MX Dışında Tercih Edebileceğiniz Ürünlerimiz

İncelemekte olduğunuz SİTRETT MX ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO ürünün yerine daha uygun fiyata NE’ZORU ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO ürününü tercih edebilirsiniz.
SİTRETT MX markalı ürün ile NE’ZORU markalı ürün arasında bir miktar kalite farkı olacağını, incelediğiniz üründe bulunan bazı belgelerin hesaplı üründe bulunmayabileceğini lütfen unutmayınız.

İncelemekte olduğunuz SİTRETT MX ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PROı ürünün yerine en uygun fiyatlı SİTRESSON ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO ürününü tercih edebilirsiniz.
SİTRETT MX Markalı ürün ile SİTRESSON markalı ürün arasında ciddi kalite farkları olacağını, incelediğiniz üründe bulunan belgelerin hiçbirinin bu üründe olmayacağını lütfen unutmayınız.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sevgili kullanıcılarımız SİTRETT MX ürünlerin den satın almak için tıklayınız.
SİTRETT ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO 700 G

SİTRETT ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO 700 G

SİTRETT ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO 5 KG

SİTRETT ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO 5 KG

SİTRETT ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO 30 KG

SİTRETT ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ PRO 30 KG

7 Üniversite’nin ortak olduğu İnnopark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde AR-GE çalışmaları tamamlanan SİTRETT MX ürünleri, Türkiye Cumhuriyeti Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen TEKNOLOJİK ÜRÜN DENEYİM BELGESİ sahibidir.

BİZİ TAKİP ET

İletişim Bilgileri

BAYİMİZ OL